Informacja dla nowych studentów zapisanych w rekrutacji od 1 września

Informujemy osoby, które zapisały się do JUTW w rejestracji elektronicznej trwającej od 1 września, że macie Państwo zapewnione miejsce w naszym uniwersytecie, ale konieczne jest dopełnienie formalności. Musimy Państwa wpisać do systemu USOS, a w tym celu są nam potrzebne dokumenty. Aby nie tworzyć kolejek przed naszym biurem, wyznaczyliśmy dni, kiedy zapraszamy Państwa (w kolejności alfabetycznej) z dokumentami. Wszystkie informacje otrzymaliście Państwo po zakończonej sukcesem rejestracji elektronicznej jako odpowiedź zwrotną. Mimo to bardzo wiele osób do nas dzwoni.

W celu dopełnienia formalności zapraszamy do biura JUTW – al. Mickiewicza 3 Kraków (pokój 11-14). Prosimy zabrać ze sobą:
  - dowód osobisty
  - dokument potwierdzający wykształcenie (świadectwo maturalne, dyplom uczelni wyższej)

- jedno aktualne zdjęcie legitymacyjne

- wypełniony formularz rekrutacyjny na rok akademicki 2020/2021, dostępny pod poniższym linkiem:

Formularz rekrutacyjny na rok 2020/2021

Prosimy przychodzić od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 14, według następującej reguły:
  - nazwiska od A do G w dniach 3-4 września,
  - nazwiska od H do L w dniach 7-8 września,
  - nazwiska od M do R w dniach 10-11 września,
  - nazwiska od S do Z w dniach 14-15 września.

Sekretariat JUTW
al. Mickiewicza 3, pokój 11 – 14
tel. 12 633 69 07

Ze względu na coraz większe zagrożenie epidemiologiczne, zachęcamy Państwa do rezygnacji z osobistej wizyty w biurze JUTW i przesłanie wypełnionego formularza rekrutacyjnego, skanów zdjęcia oraz dokumentu potwierdzającego wykształcenie (ze względu na ochronę danych osobowych proszę nie przesyłać skanu dowodu osobistego) na adres: jutw.rekrutacja@uj.edu.pl

Pocztą zwrotną otrzymacie Państwo indywidualny nr konta do wpłaty czesnego oraz niezbędne informacje organizacyjne.

Data opublikowania: 01.09.2020