Przypomnienie o wykładzie otwartym

W czwartek, 8 grudnia, o godz. 13.00, w sali nr 30 w Kolegium Śląskim odbędzie się wykład otwarty pt. Potencjał człowieka starszego. Między tradycją a współczesnością. Wykład wygłosi dr Bartłomiej Gapiński, adiunkt w Bibliotece Jagiellońskiej, który zaprosi uczestników na oprowadzanie po bibliotece oraz na warsztaty

Biblioteka Jagiellońska jest w tej chwili dostępna dla wszystkich Czytelników, nie tylko naukowców i studentów. Jak korzystać z jej bogatych zbiorów? Wykładowca zorganizuje dla Państwa oprowadzanie oraz warsztaty według Państwa zyczeń i potrzeb.

13.00 - 14.30 Wykład otwarty: Potencjał człowieka starszego. Między tradycją a współczesnością. Sala nr 30, Kolegium Śląskie, al. Mickiewicza 3, dr Bartłomiej Gapiński

Dr Bartłomiej Gapiński jest: adiunktem w Bibliotece Jagiellońskiej, historykiem i etnologiem, zajmuje się historią i antropologią starości, samotności, świąt, historią życia codziennego, biografistyką. Po wykładzie będą zbierane propozycje dotyczące potrzeb studentów-seniorów  co do organizacji warsztatów umożliwiających sprawne korzystanie z Biblioteki Jagiellońskiej. Zostaną też uzgodnione terminy spotkań w Bibliotece Jagiellońskiej.